تبلیغات
پیش دبستانی ثنا کرمان

پیش دبستانی ثنا کرمان
انسانهای بزرگ زاده نمی شوند بلکه ساخته می شوند
نظر سنجی
نظر شما در مورد وبلاگ پیش دبستانی ثنا چیست؟


1- ساعت کارپیش دبستانی ثنا  از ســـاعت هفـت صبح تـا  ساعت چهارده و سی ( 7 صبح تا 14:30 ) می باشد.

 

2- از والدین محترم خواهشمند است کودک خود را راس ساعت ثبت نام شده تحویل و در زمان مقرر ترخیص نمایند.

 

3- تعطیلات مهد کودک تابع تقویم و تعطیلات رسمی کشور است و شهریه کودک برای این ایام از جمله فروردین ماه به طور کامل دریافت می گردد.

 

4- خواهشمند است غیبت کودک را در اسرع وقت به مهد کودک اطلاع دهید ودر صورت بیمار بودن کودک جهت پیشگیری از شیوع بیماری در مهد کودک از آوردن فرزندتان خود داری فرمایید، زیرا مهد کودک از پذیرش کودکان بیمار تا بهبودی کامل آنها معذور است.

 

5- استفاده از وسایل زینتی مانند گوشواره، گردن بند، انگشتر، النگو  و  ... در مهد کودک جهت رعایت مسایل ایمنی و امنیتی ، ممنوع است ودر صورت استفاده و گم شدن وسایل یادشده ، مهد هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

6- خواهشمند است در صورت ترخیص کودک وسایل شخصی وی را از مهد تحویل بگیرید، در غیر این صورت حداکثر وسایل تا یک ماه نگه داری می شوند و از آن تاریخ به بعد مهد در قبال وسایل هیچ گونه مسئولیتی ندارد. همیچنین مهد در حفاظت اسباب بازی هایی که توصیه نشده است مسئولیتی ندارد.

 

7- پیش از پایان دوره آمادگی کارت پایان دوره، توسط مهد کودک تهیه شده که فقط به کودکانی اهدا می شود که تمام سال تحصیلی را در کلاس آمادگی یک ( جهار تا پنج سالگی ) و یا آمادگی دو ( پنج تا شش سالگی ) حضور داشته باشند.

 

8- خواهشمند است کودکتان راس ساعت تعیین شده در مهد حضور یابد تا از برنامه های آموزشی عقب نماند.

 

9- مهد در برگرداندن وسایل مصرفی کودکان هیچ ضمانتی ندارد و وسایلی مانند : کاغذرنگی و مقوا و ... که به صورت فردی و یا گروهی مصرف می گردند قابل عودت نیستند.

 

10- از آوردن تنقلات غیر بهداشتی جداً خودداری شود و همچنین از آوردن چیپس ، پفک و لواشک و ... خودداری شود.

 

11- خواهشمند است تغذیه میان روز و همراه کودک را از مواد غذایی سالم و مفید انتخاب نمایید و ترجیحاً در روزهای هفته متفاوت باشد.

 

12- خواهشمند است هر گونه پیشنهاد یا انتقادی در خصوص عملکرد کارکنان مهد ، امکانات، خدمات و آموزش های کودک و ... مستقیماً با مدیر مهد در میان بگذارید.

 

13- درصورت تمایل برای ترخیص کودکتان از مهد کودک لطفاً از ده روز قبل اعلام فرمایید تا مهد برای جایگزینی کودک دیگری با فرزند شما اقدام نماید.

 

14- مهد کودک در برنامه ریزی و هماهنگی سرویس ، معرفی فرد ذیصلاح دخالت دارد و در بقیه مسائل هیچ مسئولیتی را به عهده ندارد.

 

15- شرکت والدین در جلسات آموزشی، مشاوره و سخنرانی بسیار حائز اهمیت است ، بنابر این خواهشمند است در صورت امکان در این برنامه ها شرکت فرمایید.

 

16- تغذیه و میوه کودک در ظرف در دار و محکم قرار داده شود تا از آلوده شدن ، خراب و له شدن و یا کثیف شدن دیگر وسایل جلوگیری شود.

 

17- اگر وسیله ای از کودک در مهد جا مانده و یا با وسیله ی دیگری تعویض شده هنگام ترخیص روزانه در همان وقت به مهد کودک اعلام فرمایید تا پیگیری شود.

18- در خصوص تغذیه و غذای مشترک با مهد کودک همکاری نموده و طبق لیستی که تحویل داده می شود عمل نمایید

 19- خواهشمند است فرزندانتان را زمان تحویل کودک ، به مربی مهد تحویل داده و زمانی که او را تحویل می گیرید ، مراقب سلامت کودک خود باشید تا از بروز اتفاقات احتمالی جلوگیری شود.

 

20- چون مهد کودک با دریافت شهریه های کودکان ، هزینه های خود را تامین می کند ، خواهشمند است ، شهریه کودکتان را در زمان های مقرر پرداخت نمایید.

 

21- در صورتی که می خواهید جایزه ای برای فرزندتان تهیه کنید، لطفاً با مهد هماهنگی فرمایید تا علاوه بر راهنمایی شما در تهیه نوع جایزه، زمان مناسبی برای تقدیم جایزه به کودک تعیین گردد.

 

22- خواهشمند است آموزش پیش دبستانی را جدی گرفته و از غیبت های کودک جلوگیری به عمل آورید.

 

23- چنانچه به طور موفت ناچار به ترک مهد کودک شود ، با مربیان او هماهنگ شوید ، تا با اطلاع از برنامه هایی که در مدت عدم حضور کودکتان اجرا خواهد شد زمینه هماهنگی آموزش کودک با هم سالان خود ( هنگام مراجعه مجدد ) فراهم آید.

 

24- خواهشمند است اطلاعیه ها ، مطالب و دیگر مواردی که بر روی تابلوی اعلانات مهد کودک ، جهت آگاهی شما از برنامه های مهد نصب می گردد ، توجه فرمایید.

 

 

پدر و مادر گرامی پیشاپیش از همکاری شما و رعایت مقررات پیش دبستانی ثنا سپاسگزاریم.


مدیریت پیش دبستانی ثنا کرمان
طبقه بندی: قوانین عمومی پیش دبستانی،
[ سه شنبه 7 دی 1389 ] [ 10:59 ب.ظ ] [ ملیحه جون ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

کرمان - بلوار شیراز 9 - پیش دبستانی مستقل ثنا
مرکز پیش دبستانی و مهد کودک ثنا پذیرای فرزندان و امیدهای فردای ما وشماست "از همین امروز به فکر فرزندانمان باشیم برای ما چه زود دیر شد"تلفن تماس: 03412456667
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

.

ابزاروبلاگ
ابزار وبلاگنویسان